Akcesoria do robotów.

Pakiet akcesoriów kreatywny Dot

Odkryj nowe oblicze Dota! Wykorzystaj wyobraźnię i nowe elementy z naszego zestawu do tworzenia kreatywnych projektów z wykorzystaniem robota Dot.

Wyrzutnia piłeczek

Zamień robota Dash w katapultę. Wykorzystując prosty mechanizm wyrzutni trafiaj do celu lub pojemników.

Cymbałki

Komponuj własne utwory lub graj znane utwory razem z Dashem!

Łączniki do klocków Lego®

Możliwości zabawy są nieograniczone! Dzięki łącznikom i swoim klockom Lego® zbudujesz konstrukcje dla robotów, zamieniając ich w cokolwiek zechcesz.

Gripper Building Kit

Zbuduj mechaniczny uchwyt, który poszerzy możliwości Twojego robota. Za jego pomocą przenoś różne przedmioty z jednego miejsca na drugie. Zestaw pozwala na jednoczesną naukę podstaw inżynierii i programowania.

Sketch Kit

Zestaw do rysowania pozwala dzieciom zmienić wirtualne kody w graficzne kompozycje. Wyraź swoją kreatywności podczas rysowania obrazków, wzorów i wiadomości.

Uchwyt do holowania

Gdy chodzi o dostarczenie specjalnej wiadomości przez Dasha, czy też o spędzanie czasu z Dotem – uchwyt do holowania to przydatne narzędzie, które wprowadza wiele możliwości w podróży robotów.

Uszy królika

Uszy Królika można przyczepić zarówno do głowy, jak i inne części robota. By je zamontować, okrągłym otworem przyłóż uszy (stroną wypukłą) do punktów łączenia na Dashu lub Docie.

Spychacz

Bałagan w pokoju? Nie ma problemu! Posprzątaj swoje klocki i inne zabawki za pomocą Dasha.