Dash & Dot w klasach I-III

Roboty wprowadzają uczniów w świat nowoczesnej edukacji, zapewniając naukę programowania i robotyki oraz fantastyczną zabawy!

Dlaczego?

Oto kilka powodów, dla których nasze roboty powinny znaleźć się w klasach I-III

Nauka programowania

Roboty Dash i Dot dzięki aplikacjom dostępnym na urządzenia mobilne i komputery pozwalają na realizację ciekawych i angażujących zajęć dla uczniów. W intuicyjny i przyjazny sposób pozwalają poznawać podstawy programowania.

Wsparcie zajęć dydaktycznych

Z robotami Dash i Dot otrzymujesz dostęp do całościowego rozwiązania metodycznego, które pozwala wprowadzać różnorodne treści edukacyjne z wykorzystaniem najnowszych technologii. Zajęcia lekcyjne mogą być przygodą pozwalającą rozwijać umiejętność rozwiązywania różnorodnych problemów.

Gotowe scenariusze lekcji

Wsparciem w wykorzystaniu robotów są scenariusze i materiały, które znajdziesz tutaj. Dodatkowo możesz skorzystać także z Misji Ligi Wondera, które pozwolą przeprowadzić ciekawe zajęcia pozalekcyjne. Mamy też świetny poradnik i zeszyt dla ucznia, z którym zajęcia z robotami będę miały ciekawą i angażującą formę.

Przejrzyj scenariusze

Poradnik i Zeszyt Ćwiczeń!

Dla nauczycieli i edukatorów przygotowaliśmy poradnik, który krok po kroku pomagają wprowadzać roboty do zajęć edukacji wczesnoszkolnej. To wskazówki i scenariusze pozwalające realizować angażujące uczniów lekcje. Uzupełnieniem poradnika jest zeszyt ćwiczeń dla każdego ucznia, dzięki któremu przygoda z robotami staje się indywidualnym i spersonalizowanym procesem odkrywania i nauki.

Sklep

Współpraca

Efektywne wykorzystanie robotów wymaga stosowania w klasie form pracy grupowej. Uczniowie używają aplikacji i robotów mogą w praktyce uczyć się jak wspólnie planować działania, realizować kolejne etapy i poddawać je ocenie. Uczą się jak pokonywać pojawiające się trudności.

Coraz więcej szkół w Polsce czynnie korzysta z robotów Dash & Dot podczas zajęć! Twoja placówka może być następna!