Roboty na wyciągnięcie ręki.
Aplikacje do twórczych przygód kodowania z naszymi robotami.

Bezpłatne aplikacje dają dzieciom wiele zabawnych i wciągających godzin aktywności. Ich atutem jest intuicyjny i przyjazny interfejs. Dzięki nim dzieci odkrywają czym w programowaniu jest pętla, zdarzenie, warunek i zmienna. Dostęp do wielu możliwości pozwala rozwijać kreatywność i zamienić naukę programowania w świetną przygodę.

google-play-badge app-store-badge

Go

wiek
6+

Go to prosta aplikacja pozwalająca kontrolować zachowania robota. Umożliwia sterować jego ruchem, zmieniać kolory świateł, korzystać z gotowych dźwięków, a także tworzyć własne nagrania.

Path

wiek
6+

Rysuj trasę, po której podąża Dash i przenieś go w świat wyścigów, miasta lub spokojnej wsi. Podczas odkrywania kolejnych poziomów, odblokuj specjalne umiejętności, dźwięki i animacje dla swojego robota.

Blockly

wiek
6+

Korzystaj z bloczków i układaj z nich własne programy dla Dasha i Dota. Baw się z Dashem w berka, zamień Dota w strażnika lub użyj go do sterowanie Dashem. Wykorzystaj swoją wyobraźnię i wprowadzaj w życie niesamowite pomysły.

Wonder

wiek
6+

Wonder pozwala na programowanie poprzez tworzenie graficznych schematów. Setki wyzwań i możliwości przenoszą dzieci w świat nieograniczonej zabawy.

Xylo

wiek
6+

Z Aplikacją Xylo zaprogramuj Dasha, aby grał ulubione piosenki i komponował nowe utwory z wykorzystanie kolorowych dzwonków.

Cue

wiek
11+

Aplikacja Cue jest pełna wyzwań i gotowych projektów, które pokazują uczniom, jak programować robota Cue w zabawny i kreatywny sposób!

Swift Playground

wiek
6+

Ucz się podstaw programowania w języku tekstowym Swift. To pełnoprawny i intuicyjny język programowania zaprojektowany przez Apple do tworzenia aplikacji mobilnych.