Roboty Wonder w twojej placówce!

Dash, Dot i Cue wprowadzają uczniów w świat nowoczesnej edukacji.

Sprawdź interesujący Cię stopień nauczania

Łatwy start

Nie potrzeba wiedzy z programowania ani informatyki, aby móc zacząć prowadzić lekcje z Dashem i Dotem! Wystarczy pobrać aplikacje Go oraz Blockly na tableta, doładować roboty i można zaczynać. Jeżeli posiadasz Windows 10 i komputer z Bluetooth, do korzystania z robotów wystarczy przeglądarka i internet.

Nauka języka przez zabawę!

Aplikacje wykorzystują proste słownictwo, a każdą komendę można „przetłumaczyć” obserwując zachowanie robota(aplikacje Blockly i Wonder). Poprzez systematyczne korzystanie z aplikacji dzieci mimowolnie uczą się komend w języku angielskim.

Bezpłatne wypożyczenie robotów

Podobają Ci się nasze roboty, jednak przed zakupem Twoja szkoła chciałaby przetestować jak Dash i Dot sprawdzą się w praktyce? Skorzystaj z możliwości bezpłatnego użyczenia robota Dash i Dot na okres 2-óch tygodni! Zapytaj nas o pierwszy wolny termin użyczenia:

edukacja@wonderpolska.pl

Specjalna oferta dla edukacji

Oferujemy zarówno roboty w cenach detalicznych, jak również w atrakcyjnych pakietach edukacyjnych. Uzupełnieniem robotów jest 5 darmowych aplikacji (na iOS oraz Android) o różnym stopniu trudności, dostosowanym do wieku i umiejętności dzieci.

Gotowe scenariusze lekcji

Nauczycielom udostępniamy scenariusze lekcji z wykorzystaniem Dasha i Dota. Scenariusze spełniają cele z podstawy programowej, wychowania przedszkolnego i kształcenia ogólnego dla szkół podstawowych. Każdy ze scenariuszy został opracowany i sprawdzony w praktyce przez nauczycieli.

Poradnik i Zeszyt Ćwiczeń!

Dla nauczycieli i edukatorów przygotowaliśmy poradnik, który krok po kroku pomagają wprowadzać roboty do zajęć edukacji wczesnoszkolnej. To wskazówki i scenariusze pozwalające realizować angażujące uczniów lekcje. Uzupełnieniem poradnika jest zeszyt ćwiczeń dla każdego ucznia, dzięki któremu przygoda z robotami staje się indywidualnym i spersonalizowanym procesem odkrywania i nauki.

Coraz więcej placówek w Polsce czynnie korzysta z robotów Dash & Dot & Cue podczas zajęć! Twoja placówka może być następna!